“Tigrovi” uspješni na Shodan kupu u Prijedoru i Trofeju Velike Kladuše

Karatisti KBS “Tigar” iz Kostajnice proteklog su vikenda ostvarili zapažene uspjehe na turnirima u Prijedoru i Velikoj Kladuši. Na Shodan kupu u Prijedoru KBS “Tigar” je učestvovao sa tri takmičara koji su osvojili isto toliko medalja: Strahinja Ivković – 1. mjesto kate pojedinačno, Lara Kljaić i Karlo Vizjak – 3. mjesto kate pojedinačno.

Na karate turniru Trofej Velike Kladuše učesvovalo je 17 takmičara: Bronzane medalje osvojili su: Suzić Ivana Ana, Milica Pilipović, Sara Stojaković, Sara Vujanović, Silvana Kukrika, Lana Mačak, Vanja Karan, Tijana Stojaković, Lara Kljajić, Marko Maksimović, Kristian Komljenović, Luka Borojević i Strahinja Ivković.

Takmičari KBS “Tigar” su imali i pet ekipnih nastupa, od toga 3 bronzane i 1 srebrna. Zlatnu medalju osvojila je Lana Čolić.

About kostajnica@gmail.com

Check Also

Partizan u subotu protiv FK “Brzi” (Busnovi)

U utakmici 6. kola područne lige Prijedor kostajnički Partizan će u subotu 5. oktobra 2024. …