Partizan polovo slavi golmana Mijića

Fudbaleri kostajničkog Partizana stigli su do nove pobjede u Regionalnoj ligi (grupa Zapad), u okviru 22. kola savladali su Slogu iz Rakelića sa 2:1. Junak susreta bio je golman Zoran Mijić koji je u nekoliko navrata sjajnim intervencijama spašavao svoj klub.

Igrao se 32. minut susreta kada su domaći poveli, Benjamin Delismailović je odlično skočio i glavom pogodio za 1:0. Jedan igrač gostiju igrao je rukom u svom kaznenom prostoru, sudija Nemanja Šestić pokazao je na bijelu tačku u 44. minutu, a precizan je bio Stevo Kovačevič za 2:0.

U 82. minuti gosti su smanjili rezultat na 2:1 preko Siniše Objedovića koji je snažnim i preciznim udracem s vrha šesnaesterca pogodio za 2:1. Gosti su mogli do izjednačenja, ali golman Zoran Mijić sjajno intervenisao u dva navrata.

Tekst: Pravdabl.com

About kostajnica@gmail.com

Check Also

Partizan u nedjelju protiv Knežopoljca

U utakmici trećeg kola Područne lige Prijedor, koja će se odigrati u nedjelju 15. septembra …