Partizan od 0:4 na poluvremenu do pobjede od 5:4

U 26. kolu Regionalne lige RS (grupa Zapad) Partizan je na domaćem terenu slavio rezultatom od 5:4 protiv FK “FSA” iz Prijedora. U veoma teškoj utakmici protiv petoplasirane ekipe FK “FSA”, poslije katastrofalnog rezultata od 0:4 na poluvremenu, kostajnički “parni valjak” je u drugom poluvremenu krenuo da “melje” protivnika i postigao 5 golova i na kraju zasluženo pobijedio.

Golove za kostajničke crno-bijele postigli su Stevo Kovačević (2) i Bojan Zdjelar (3).

Poslije odigranih utakmica 26. kola Partizan ima 40 bodova iz 25 odigranih utakmica (dvanaest pobjeda, četiri neodlučena rezultat i devet poraza) i zauzima izvrsno četvrto mjesto na tabeli. Golgeter Partizana Stevo Kovačević je i dalje najbolji strijelac lige sa 31 postignuta gola.

U utakmici 27. kola Regionalne lige RS (grupa Zapad) Partizan će 13. maja u 17:30 časova dočekati FK “FSA” iz Prijedora.

About kostajnica@gmail.com

Check Also

Partizan u nedjelju protiv Knežopoljca

U utakmici trećeg kola Područne lige Prijedor, koja će se odigrati u nedjelju 15. septembra …