Partizan – Mladost 3:2

U 11. kolu Regionalne lige RS (grupa Zapad) kostajnički Partizan je na domaćem terenu rezultatom od 3:2 savladao FK “Mladost” iz Kotor Varoši čime je zadržao šesto mjesto na tabeli sa 19 osvojenih bodova (šest pobjeda, jedan neodlučen rezultat i tri poraza). Golove za kostajničke crno-bijele postigli su Benjamin Delismailović i Milan Zec (2).

Partizan je poveo u 18. minutu utakmice golom Milana Zeca, a na 2:0 povisio je Benjamin Delismailović u 52. minutu, a samo 6 minuta kasnije Zec je ponovo bio precizan za sigurnih 3:0. Međutim, gosti se nisu predavali i Srđan Jurić je u 74. minuti utakmice smanjio na 3:1, da bi Milomir Muždekić golom u 82. minuti utakmice utakmicu uveo u neizvjesnu završnicu, ali srećom bilo je već kasno za potpuni preokret na utakmici.

U 12. kolu Partizan će u nedjelju 28. oktobra 2018. godine dočekati devetoplasiranu ekipu lige – FK “Brdo” (Hambarine).

About kostajnica@gmail.com

Check Also

Partizan u nedjelju protiv Knežopoljca

U utakmici trećeg kola Područne lige Prijedor, koja će se odigrati u nedjelju 15. septembra …