Održan III internacionalni karate turnir “Kostajnica Open”

U sportskoj dvorani OŠ “Petar Mećava”, u organizaciji KBS “Tigar” iz Kostajnice, danas je održan III Internacionalni karate turnir “Kostajnica Open – 2016”. Na ovom, do sada najuspješnijem, karate turniru u Kostajnici učestvovalo je 27 klubova iz Bosne i Hercegovine, Hrvatske, Slovenije i Srbije sa ukupno oko 300 takmičara.

Titulu najboljeg juniora na turiru osvojio je Danilo Lazić iz KK “Dynamic” iz Kozarske Dubice. Najuspješniji klub na turniru je KK “Regenracija” iz Velike Kladuše, dok su drugi bili takmičari iz UKK “Vrbas” iz Banja Luke. Na treće mjesto plasirali su se članovi KK “Banja Luka” iz Banja Luke.

Članovi KBS “Tigar” osvojili su slijedeće medalje: Maša Vidmar – 3 zlata i 1 bronza, Srđan Šipka – 3 bronze, Miloš Dejanović – 1 zlato i 1 bronza, Marko Maksimović – 2 srebra, Karlo Vizijak – 2 srebra, Jasmin Handanović – 2 srebra, Bruno Bertina – 1 srebro i 1 bronza, Petar Majstorović – 1 srebro i 1 bronza, Lana Čolić – 2 bronze. Po jednu srebrnu medalju su osvojili: Fran Majstorović, Vanja Karan, Zara Cetinjanin, Ema Čurt, Duško Medić, Miloš Milić i Emanuel Bertina, dok su po jednu bronzanu medalju osvojili: Stefan Grmuša i Tijana Stojaković.

Vrhovni sudija turnira bio je Marinko Gvozden iz Kozarske Dubice. Generalni sponzor kostajničkog karate turnira bio je maloprodajni lanac LAFKA.

About kostajnica@gmail.com

Check Also

Partizan u nedjelju protiv Knežopoljca

U utakmici trećeg kola Područne lige Prijedor, koja će se odigrati u nedjelju 15. septembra …