Novom pobjedom Partizan se popeo na 3. mjesto na tabeli

U 12. kolu Regionalne lige RS (grupa Zapad) kostajnički Partizan je na domaćem terenu rezultatom od 4:1 savladao OFK “Brdo” iz Hambarina čime se popeo na odlično treće mjesto na tabeli sa 22 osvojena bodova (sedam pobjeda, jedan neodlučen rezultat i tri poraza). Golove za kostajničke crno-bijele postigli su Benjamin Delismailović (2), Perica Kantar i Stevo Kovačević.

Partizan je sjajno otvorio utakmicu golom Benjamina Delismailovića u 1. minutu utakmice, a gol za goste postigao je Saša Kobas u 10. minutu utakmice. Na 2:1 povisio je Stevo Kovačević u 28. minutu utakmice, a sjajnu formu potvrdio je Benjamin Delismailović svojim drugim golom na utakmici i trinaestim u dosadašnjem dijelu prvenstva.

U 13. kolu Partizan će u nedjelju 4. nobembra 2018. godine u gostima igrati protiv FK “Čelinac”.

About kostajnica@gmail.com

Check Also

Partizan u nedjelju protiv Knežopoljca

U utakmici trećeg kola Područne lige Prijedor, koja će se odigrati u nedjelju 15. septembra …