Maša Vidmar 5. na svijetu u karateu

U pojedinačnim borbama na Svjetskom prvenstvu u karateu po SKUND pravilima, koji se proteklih nekoliko održavao u Subotici, kostajničanka Maša Vidmar, članica KBS “Tigar” iz Kostajnice, osvojila je sjajno 5. mjesto u svijetu, što je izuzetan uspjeh ove mlade sportistkinje iz Kostajnice. U borbi za plasman u polufinale naša Maša je izgubila od takmičarke iz Bugarske.

Miloš Dejanović iz Kostajnice, takođe član kluba KBS “Tigar” osvojio je izvrsno 10. mjesto.
Da podsjetimo, na takmičenju je bilo prijavljeno preko 2,000 takmičara što dovoljno govori o zaista sjajnom uspjehu naših mladih sportista.

Uputimo svi skupa iskrene česitke Maši, Milošu, njihovim roditeljima i trenerima… Čestitamo na fantastičnom uspjehu!

About kostajnica@gmail.com

Check Also

Partizan u nedjelju protiv Knežopoljca

U utakmici trećeg kola Područne lige Prijedor, koja će se odigrati u nedjelju 15. septembra …