Leon i Amir Bosnić pobjednici ribolovnog takmičenja

U nedjelju, 3. jula 2016. g. na rijeci Uni kod ribarske kuće (Plandište), održano je ribolovno takmičenje “Lov ribe udicom na plovak”. Takmičenje je održano u kategoriji pionira i seniora. U kategoriji pionira pobjedio je Leon Bosnić. Drugo mjesto u istoj kategoriji zauzeo je Jasmin Bosnić dok je Nemanja Zec bio treći.

U kategoriji seniora pobjednik takmičenja je Amir Bosnić. Drugo mjesto kod seniora zauzeo je Jovica Borojević, a treći je bio Dragoslav Grmuša. Pobjednicima, drugoplasiranim i trećeplasiranim uručene su diplome i prigodni pokloni.

Poslije takmičenja za sve takmičare i goste organizovan je zajednički ribolovni ručak. Takmičenje je organizovalo Sportsko-ribolovno udruženje “Mrena” – Kostajnica, a događaj je bio revijalnog karaktera sa ciljem promocije sportskog ribolova i druženja sportskih ribolovaca.

About kostajnica@gmail.com

Check Also

Partizan u nedjelju protiv Knežopoljca

U utakmici trećeg kola Područne lige Prijedor, koja će se odigrati u nedjelju 15. septembra …