Još jedan uspješan vikend za karatiste KBS “Tigar”

Na međunarodnom karate turniru “4. Grave Energija Kup 2016” koji je juče održan u Banjoj Luci, karatisti kostajničkog Karate kluba “Tigar” osvojili su veoma zapažene rezultate. Ovaj prestižni karate turnir okupio je karatiste iz devet zemalja, 117 klubova  i 1528 takmičara.

Miloš Dejanović je u izuzetno jakoj konkurenciji seniora zauzeo 2. mjesto. Lana Čolić je u konkurenciji 28 takmičarki osvojila odlično 3. mjesto, a sa istim uspjehom na turniru je učestvovala i Maša Vidmar. Sipka Srdjan i Karlo Vizjak zaustavljeni su u četvrtfinalu i to u najbrojnijoj kategoriji koja je okupila 40 takmičara.

Treneri KBS “Tigar” najavljuju učestvovanje na slijedećim turnirima: turnir u Križevcima, Ljubljana Open i Regionalni turnir u Bosanskoj Krupi. Ukoliko klub obezbjedi neophodna sredstva u u planu su i turniri u Beogradu i u Slovačkoj.