Amina Norova i Marko Maksimović zlatni na turniru u Čakovcu

Članovi KBS “Tigar” učestvovali su juče na Međunarodnom karate turniru u Čakovcu i na početku nove takmičarske sezone postigli odlične sportske rezultate. Na turniru je učestvovalo 1106 takmičara, 112 klubova i 11 država. “Tigrove” su predstavljala četiri takmičara i ostvarili su slijedeće rezultate: Zlatne medalje osvojili su Amina Norova i Marko Maksimović u katama pojedinačno.

Dalibor Kalambura osvojio je zlatnu medalju u borbama pojedinačno i bronzanu u katama pojedinačno. Manjak sportske sreće imao je Karlo Vizjak i morao se zadovoljiti bronzanom medaljom u borbama pojedinačno. A da se u KBS “Tigar” radi vrhunski karate, govori podatak da su u ukupnom plasmanu u konkurenciji 112 klubova, sa samo četiri takmičara, zauzeli visoko 22. mjesto.

About kostajnica@gmail.com

Check Also

Partizan u subotu protiv FK “Brzi” (Busnovi)

U utakmici 6. kola područne lige Prijedor kostajnički Partizan će u subotu 5. oktobra 2024. …