Karatisti KBS “Tigar” donose hrpu medalja iz Slovenije

U organizaciji Karate kluba “Rudar” iz Velenja (Slovenija) juče je u sportskoj dvorani Školskog centra Velenje održan veliki međunarodni karate turnir “Rudar Velenje Open 2017” na kojem su zapažen uspijeh postigli takmičari Kluba borilačkih sportova “Tigar” iz Kostajnice.

Lana Čolić osvojila je zlatnu, a Željka Stanić i Maša Vidmar bronzanu medalju. Fran i Petar Majstorović i Bruno Bertina ekipno u katama osvojili su zlatnu medalju, a i pojedinačno su sve trojica osvojili zlato u katama. Emanuel Bretina u kategoriji do 6 godina okitio se zlatnom medaljom u katama.

Da podsjetimo da će Duško Medić, osvajač zlatne medalje na turniru u Francuskoj koji je održan prije tačno nedjelju dana, gostovati na RTRS-u večeras u emisiji koja počinje u 20:30 časova.

About kostajnica@gmail.com

Check Also

Partizan u nedjelju protiv Knežopoljca

U utakmici trećeg kola Područne lige Prijedor, koja će se odigrati u nedjelju 15. septembra …