Karatisti KK “Tigar” pokupili medalje na turniru u Tuzli

U Tuzli je danas, u organizaciji KK “Do” iz Tuzle, u velikoj dvorani tuzlanskog Mejdana, održan drugi Međunarodni Open turnir „Valentinovo 2017“ na kojem su učestvovali i karatisti KK “Tigar” iz Kostajnice koji su na turniru postigli veoma zapažen uspjeh jer šest takmičara kući nosi čak osam medalja. Na turniru je učestvovalo preko 700 karatista i karatiskinja iz Slovenije, Srbije, Hrvatske i BiH.

Takmičenje se odvijalo u katama i borbama za sve starosne kategorije, pojedinačno i ekipno. Pored pehara i diploma za najbolje u svim kategorijama, organizator je podijelio i novčane nagrade za prva tri mjesta u Open kategoriji za seniore i seniorke.

Prvu medalju za kostajničke karatiste osvojila je Maša Vidmar.

Srđan Šipka i Lana Čolić osvojili su srebrene medalje, a u borbama ekipno cure u sastavu Maša, Ajda i Lana uzele su najsjajnije odličje.

U seniorskoj konkurenciji Miloš Dejanović osvojio je zlatnu medalju, a Željka Stanić i Duško Medić su se okitili srebrom. U borbama ekipno Miloš Dejanović i Duško Medić takođe su osvojili srebro.

masa vidmar

About kostajnica@gmail.com

Check Also

Partizan u nedjelju protiv Knežopoljca

U utakmici trećeg kola Područne lige Prijedor, koja će se odigrati u nedjelju 15. septembra …