Karatisti KK “Mladost” uspješni na turniru u Banjoj Luci

Karatisti KK “Mladost” iz Kostajnice učestvovali su na 2. Internacionalnom karate turniru “Ban Svetislav – Tisa Milosavljević” kojije danas održan u Banjoj Luci. U katama ekipno Aleksandar Gak, Matej Borojević i Sergej Reljić osvojili su drugo mjesto, a Luka Grublješić, Stefan Grublješić i Konstantin Reljić treće mjesto.

U katama pojedinačno Konstantin Reljić osvojio je prvo mjesto, Filip Šteković drugo mjesto, a Aleksandar Gak, Matej Borojević i Sergej Reljić osvojili su treće mjesto. U borbama pojedinačno srebrnom medaljom okitio se Filip Šteković, a Luka Grublješić je kući odnio bronzu.

Karatiste KK “Mladost” sutra u Tuzli očekuje Prvenstvo BiH na kojem će učestvovati Miljana Vujasin, Isidora Janković i Ljupka Adamović. Želimo im puno sreće i nadamo se dobrim rezultatima.